Nabożeństwo majowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17, w niedzielę o godz. 16.30.

Jutro w 13 dzień miesiąca po Mszy św. w intencji rodzin naszej Parafii, nabożeństwo fatimskie z różańcem pokutnym, błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i procesją z figurką Matki Bożej Fatimskiej.

W czwartek uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

Zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu w piątek w godzinach 9 – 12 i 18 – 21.

Zachęcamy do udziału w peregrynacji Relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów. Relikwie w naszym dekanacie będą obecne 16 i 17 maja w parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie. W programie: 16 maja, godz. 19:00 – Msza święta pod przewodnictwem bp. Rafała Markowskiego, a po niej nabożeństwo majowe, apel jasnogórski, różaniec i adoracja prowadzona przez wspólnoty. 17 maja, o północy – Msza święta w intencji dekanatu nowodworskiego, o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a po niej adoracja. Zakończenie peregrynacji w dekanacie 17 maja o godz. 17.15.

Przygotowujemy się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego przez nowennę po Mszy Świętej o godz. 17.
Kolejna Niedziela Wielkanocy jest uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Salezjańska Szkoła Podstawowa w Legionowie organizuje dodatkowy dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę 18 maja od godz. 10.00 do 13.00. Będzie to okazja dla rodziców i dzieci, aby zobaczyć tę katolicką szkołę od środka oraz spotkać się z salezjanami, nauczycielami i uczniami. Więcej informacji na stronie: salezy.pl