Niedziela Ad Gentes  jest dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Pracujących na misjach będziemy mogli wesprzeć ofiarą do puszek.

Zapraszamy na Drogę krzyżową w piątek o godz. 18 oraz na nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.15.

Wspólnota ‘Poznajmy Pana’ zaprasza we wtorek o 18.15 do dolnego kościoła na wspólne oglądanie filmu „Tam gdzie kroczą święci – św. Jan Maria Vianney”. Zachęcamy też do udziału we Mszy św., po której planujemy agapę w formie pizzy.

W I Piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17. Spowiedź od godz. 16 do 17 i po nabożeństwie Drogi Krzyżowej do godz. 20.

W I Sobotę marca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek w godzinach  9 -12 i 18 – 21; wejście do kaplicy z lewej strony kościoła.

W zakrystii do nabycia świece i paschaliki wielkanocne.

Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się 10 marca w niedzielę. Rekolekcjonistą będzie o. Andrzej Jakimiak z zakonu Pasjonistów.

Do puszki pod chórem można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy. Za złożone ofiary serdeczne „Bóg zapłać”.

Parafianie, którzy z różnych powodów nie uczestniczyli w kolędzie mogą ustalić nowy termin spotkania z duszpasterzem.