We wtorek w liturgii będziemy wspominali Męczeństwo Świętego Jana Chrzciciela. Za wierność Bogu i Jego prawu został zamordowany na rozkaz króla Heroda. Tym samym stał się kolejnym prorokiem, który oddał życie, będąc głosicielem Bożej prawdy.

W środę o godz. 18 katecheza dla rodziców zgłaszających dziecko do Sakramentu Chrztu św.

W I piątek nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17. Adoracja i spowiedź od godz. 16 do 17, następnie od 19 do 20.

W I sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec; zapraszamy wszystkich, a szczególnie należących do kół Żywego Różańca. Po nabożeństwie adoracja i spowiedź do godz. 19.

Zapraszamy całą wspólnotę naszej szkoły: dzieci i młodzież, rodziców, wychowawców, nauczycieli, pracowników administracji na Mszę Świętą w poniedziałek 4 września o godz. 8. Będziemy prosili o Boże błogosławieństwo na trud pracy i nauki w nowym roku szkolnym i katechetycznym.

Sakrament Pokuty dla uczniów w najbliższy piątek i sobotę.

Rodziców dzieci przed I Komunią św. prosimy o zapoznanie się z informacją na stronie parafii w zakładce Sakramenty – Komunia.

Za tydzień zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

Wszystkim świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz różnego rodzaju rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia. Niech Bóg otacza Was swoją opieką na drogach codzienności, obdarza radością i pokojem oraz umacnia w trudach i przeciwnościach.