– Dzisiaj przypada 1048 rocznica Chrztu Polski.

– Pod hasłem „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele” rozpoczął się dzisiaj XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

– W Warszawie odbędzie się ogólnopolski Narodowy Marsz Życia. Rozpocznie się o 11.00 Mszą Świętą w Bazylice Katedralnej św. Floriana.
O 12.30 wyruszy z Placu Zamkowego na Plac Trzech Krzyży.
Tegoroczna manifestacja na rzecz życia, zorganizowana jest przez Fundację Świętego Benedykta. Hasło Marszu: Niech żyje Polska.

– We wtorek spotkanie wspólnoty ‘Poznajmy Pana’ zapraszamy o godz. 18.15.

– W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Niech wstawiennictwo Matki Zbawiciela wyprasza nam Bożą pomoc w codziennych trudnościach.

– W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9 – 12  i  18 – 21.

– W sobotę o godz. 8 sprzątanie kościoła  – zapraszamy wszystkich chętnych, gotowych do pomocy.

– W niedzielę po Mszy św. o godz. 11 spotkanie liturgiczne dla  rodziców i dzieci komunijnych.