We wspólnocie Kościoła obchodzimy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna tydzień misyjny. Modlitwą wspierajmy wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszajmy im Bożą pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii. Światowy Dzień Misyjny to także okazja do modlitwy o nowe powołania misyjne, również z naszej parafii. Dziś także wspieramy ofiarami Papieskie Dzieła Misyjne. Za każdy gest dobroci wobec misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać!
Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30; w środę o godz. 17.45 zapraszamy dzieci.
W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W czwartek o godz. 18.15 katecheza dla rodziców przed Chrztem dziecka.
Bardzo dziękujemy Państwu Danucie i Krzysztofowi Dębskim za obdarowanie pięknymi chryzantemami przygotowującymi do listopadowych modlitw za naszych zmarłych.
Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Zbawiciela.
W tym tygodniu patronują nam:
– sobota, 28 października – Święci Szymon i Juda Tadeusz, Apostołowie, świadkowie życia Jezusa, głosiciele prawdy o Jego śmierci i zmartwychwstaniu.