Dzisiaj zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.

Litania do Serca Pana Jezusa o godz. 16.30, a w tygodniu po Mszy św.

We wtorek o godz. 18 spotkanie informacyjne dla rodziców, których dzieci przystąpią do I Komunii Św. w przyszłym roku.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 8.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji całej społeczności Szkoły im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie: dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji, uczniów i rodziców.  Spowiedź dla uczniów klas III – V we wtorek od godz. 16; dla uczniów klas VI – VIII w środę od godz. 16.

W czwartek o godz. 18 Msza św. na zakończenie roku dla wspólnot: ministrantów, lektorów, bielanek, scholii i chóru. Po Mszy św. wspólna agapa.

Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek w godz. 9 – 12 i 18 – 21.

W piątek o godz. 18 spotkanie dla rodziców młodzieży od klasy VIII i starszej, która pragnie przyjąć Sakrament Bierzmowania w przyszłym roku.