Dzieci, które przystąpiły do I Komunii Świętej uczestniczą od poniedziałku do piątku we Mszy św. o godz. 18.

Dzisiaj nabożeństwo majowe odbędzie się na Poddębiu przy Krzyżu na skrzyżowaniu ulic Sosnowa i Słoneczna. Zapraszamy na godz. 16.30.

Przygotowujemy się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego przez nowennę po Mszy Świętej o godz. 17.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek o godz. 19 przygotowanie liturgii rocznicy I Komunii Świętej.

W sobotę w godz. 9 – 11 Spowiedź dla dzieci i rodziców z klasy IV.

Kolejna Niedziela Wielkanocy jest uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Podczas Mszy św. o godz. 11 dzieci z klasy IV przystąpią do rocznicy I Komunii św. Bardzo prosimy o uczestnictwo tego dnia w pozostałych godzinach Mszy św.

Bardzo dziękujemy rodzicom dzieci pierwszo-komunijnych za sprzątanie kościoła i terenu wokół świątyni.

Zapraszamy młodzież na spotkanie młodych na Lednicy. Wyjazd autokarem 3 czerwca o godz. 7.00 spod kościoła; powrót w niedzielę rano; koszt 120 zł; zapisy u Pani Ani pod numerem telefonu 502499906. Więcej informacji o spotkaniu na stronie www.lednica2000.pl