Z racji Dnia Chorych podczas Mszy św. o godz. 9 będzie udzielony sakrament Namaszczenia chorych.

Dzisiaj zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas diecezji warszawsko-praskiej.

We wtorek wspólnota ‚Poznajmy Pana’ zaprasza Panie do udziału w grupie dzielenia; godz. 18.15.

W środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msza Święta z obrzędem posypania popiołem o godz. 9, 17, 19.

Zachęcamy wiernych do przeżywania tego dnia w duchu pokuty. Przypominamy, że wierni między 18 a 60 rokiem życia, oprócz wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, są zobowiązani do zachowania postu ścisłego, który pozwala na jednorazowy posiłek do syta oraz na dwa skromne posiłki w ciągu dnia.  W myśl przykazań kościelnych czas Wielkiego Postu jest także okresem pokuty, dlatego jako wierzący nie organizujemy hucznych zabaw i nie bierzemy udziału w takich spotkaniach.

Pomocą w przeżywaniu czasu pokuty i nawrócenia będą nabożeństwa wielkopostne. Zapraszamy serdecznie na Drogę krzyżową w piątki o godz. 18 oraz na nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.15.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek w godzinach  9 -12 i 18 – 21; wejście do kaplicy z lewej strony kościoła.

Bardzo dziękujemy Parafiankom za piękne sprzątnięcie kościoła.

Parafianie, którzy z różnych powodów nie uczestniczyli w kolędzie mogą ustalić nowy termin spotkania z duszpasterzem.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.