-Dziś po Mszy św. o godz. 17 katecheza dla kandydatów do Bierzmowania.

-Wspólnota ’Poznajmy Pana’ zaprasza we wtorek o 18.15 na spotkanie ze Słowem Bożym. Będziemy rozważać List do Efezjan.

-W środę zachęcamy do modlitwy w intencji Pasterza Diecezji Biskupa Romualda z okazji imienin.

-Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek w godzinach 9 -12 i 18 – 21; wejście do kaplicy z lewej strony kościoła.

-W sobotę od godz. 8 co miesięczne sprzątanie kościoła; zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.

-W sobotę o godz. 18 liturgia dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej.

-W niedzielę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzone także jako Światowy Dzień Chorych. Modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia. Podczas Mszy Świętej o godz. 9 udzielenie Sakramentu Chorych.
Zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.

-W niedzielę po Mszy św. o godz. 11 spotkanie Koła Żywego Różańca św. Jana Marii Vianney’a modlącego się za dzieci.

-Serdecznie dziękujemy Parafianom za bardzo sprawne rozebranie szopki i uprzątnięcie choinek z kościoła.

-W dniu wczorajszym zakończyliśmy zaplanowaną wizytę duszpasterską w naszej parafii. Osoby, które z różnych powodów nie uczestniczyły w kolędzie mogą ustalić nowy termin spotkania z duszpasterzem.