O godz. 16.15 nabożeństwo Gorzkie Żale.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.

W czwartek  o godz. 18 do sali w dolnym kościele zapraszamy rodziców, którzy zgłosili dzieci do Sakramentu Chrztu św.

W czwartek o godz. 19 spotkanie lektorów uczestniczących w liturgii Niedzieli Palmowej.

Nabożeństwo Drogi krzyżowej w piątek o godz. 19 dla wszystkich Parafian. Trasa prowadzi ul. Dojazdową, Familijną, Kościelną i ponownie Dojazdową.
Zapraszamy do zgłoszenia rodziny, które chciałyby pomóc w  przebiegu nabożeństwa. Prośba o kontakt telefoniczny.

W I sobotę kwietnia nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 17.

W sobotę o godz. 8 zapraszamy chętnych do pomocy przy sprzątaniu kościoła.

W najbliższą Niedzielę Męki Pańskiej, czyli Niedzielę Palmową będziemy wspominać uroczysty wjazd Chrystusa Pana do Jerozolimy. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy Świętej. W ten sposób rozpoczniemy przeżywanie Wielkiego Tygodnia, w którym będziemy wspominać najważniejsze wydarzenia zbawcze: mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa.

Bardzo prosimy o nabywanie przygotowanych palm na stoliku z prawej strony ołtarza.

Caritas rozprowadza wielkanocne świece i paschaliki.  Zapraszamy do zakrystii. Środki pozyskane ze składanych ofiar przeznaczane są na pomoc dla potrzebujących.

Do puszki pod chórem można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy. Za złożone ofiary serdeczne „Bóg zapłać”.