Dzisiaj o godz. 16.30 nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu; odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia Chrystusowi Królowi. Za odmówienie tego aktu  można uzyskać odpust zupełny.

O godz. 16 zapraszamy na  warsztaty rodzinne, podczas których przygotujesz kalendarz adwentowy z rozważaniami Słowa Bożego i inspirującymi zadaniami dla całej rodziny.

W czwartki w salce dolnego kościoła od godz. 10 zapraszamy na spotkanie mam; w programie: rozmowy przy kawie, kącik malucha, spotkania tematyczne, zabawy dla dzieci; wstęp wolny; telefon do kontaktu: 505 113 535.

W I piątek nabożeństwo o godz. 17; Spowiedź od godz. 16 do 17 i po Mszy św. do godz. 19.

W sobotę od godz. 8 co miesięczne sprzątanie kościoła; zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.

Po Mszy  św. o godz. 17 nabożeństwo I soboty do Niepokalanego Serca Maryi.

Za tydzień I niedziela Adwentu. Rozpoczniemy czas radosnego oczekiwania i przygotowania na spotkanie z Panem.
Podczas każdej Mszy Świętej poświęcenie opłatków wigilijnych, które przygotowały Siostry Benedyktynki od Nieustającej Adoracji Najświętszego Sakramentu z klasztoru przy Rynku Nowego Miasta. Opłatki święcimy w Niedziele Adwentu. Opłatek z własnego kościoła jest znakiem budowania jedności wspólnoty parafialnej.

Za  tydzień o godz. 17 Msza św. i katecheza dla przygotowujących się do Bierzmowania.                                                   

Pragniemy poinformować, że w okresie zbliżającego się Adwentu Msza św. roratna będzie odprawiana o godz. 6.45. Prosimy osoby, które zamówiły Mszę św. o uwzględnienie tej zmiany.

Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Najświętszej.