– Bardzo dziękujemy Państwu Sołtysom wraz z mieszkańcami ze Skrzeszewa, Kałuszyna, Olszewnicy Nowej, Poddębia, Topoliny i Sikor za przygotowanie ołtarzy i pięknej dekoracji kwiatowej na procesję Bożego Ciała. Dziękujemy za udostępnienie dekoracji do kościoła.
– Serdecznie dziękujemy Prezesom i wszystkim Druhom i Druhnom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzeszewie i Kałuszynie za zabezpieczenie trasy i przebiegu procesji, a także za bardzo czynny udział w procesji.
– Dziękujemy służbie liturgicznej ołtarza: lektorom, ministrantom, scholi, a także bielankom sypiącym kwiatki i dzieciom komunijnym.
– Dziękujemy Panu Tomaszowi wraz z chórem za prowadzenie śpiewu; a wszystkim uczestnikom procesji za modlitewny udział.
– Nieszpory Eucharystyczne i litania do Serca Pana Jezusa o godz. 16.30, a w pozostałe dni oktawy Bożego Ciała po Mszy św.
– W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy służbę liturgiczną i wiernych do uformowania procesji Eucharystycznej wokół kościoła. Po liturgii obrzęd błogosławieństwa wianków.
– W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne. Spowiedź od godz. 16 do 17 i po nabożeństwie do godz. 19.
– Za tydzień po Mszy św. o godz.11 spotkanie Koła Żywego Różańca św. Jana Marii Vianney’a modlącego się za dzieci.
– 14 czerwca w piątek o godz. 19 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców.
– 18 czerwca we wtorek o godz. 18 spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w przyszłym roku.
– 20 czerwca w czwartek zakończenie roku dla wspólnot ministrantów, lektorów, bielanek, scholi i chóru. Po Mszy św. o godz. 18 wspólna agapa.