Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne; rozważania prowadzi pasjonista o.Andrzej Jakimiak, CP.
Dzisiaj Gorzkie żale z nauką rekolekcyjną o godz. 16.15.
W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy o godz. 9, 17 i 19.
Sakrament Pokuty we wtorek; zachęcamy do przyjścia 15 min. przed Mszą św.

Uczniowie szkoły podstawowej będą uczestniczyć w rekolekcjach w dwóch grupach o godz. 11 i 14.

Wspólnota ‘Poznajmy Pana’ zaprasza we wtorek o 18.15 na wspólne rozważanie Słowa Bożego w ramach grupy dzielenia dla kobiet.

W piątek Droga krzyżowa o godz. 18. Zapraszamy dorosłych i dzieci.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek w godzinach  9 -12 i 18 – 21.

Caritas rozprowadza wielkanocne świece i paschaliki, zapraszamy do zakrystii. Środki pozyskane ze składanych ofiar przeznaczane są na pomoc dla potrzebujących.

Do puszki pod chórem można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy. Za złożone ofiary serdeczne „Bóg zapłać”.

22 marca w piątek nabożeństwo Drogi krzyżowej odprawimy idąc ulicami naszej parafii. Rozpoczniemy o godz. 19. Zapraszamy do zgłoszenia wspólnoty i grupy, które chciałyby pomóc w przebiegu nabożeństwa przez niesienie krzyża. Informacja w zakrystii po Mszy św.