31.03.2024 – Niedziela  Zmartwychwstania Pańskiego

06.00 w intencji Parafian.

09.00 Stanisławę, Henryka Wojciechowskich; Leszka Chrostowskiego; c.r. Wojciechowskich, Baran

11.00 o Boże błogosławieństwo dla c.r.

01.04.2024 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy

09.00+Janinę w 14 r. śm., Mariana Dubskich; Mariannę, Józefa Dubskich; Sabinę, Stanisława Miętek.

11.00+Stefana w 2 r.śm., Władysławę Ślepowrońskich.

17.00+Ryszarda, Mariannę Trzaskoma; Irenę, Franciszka Sierawskich, Zdzisława Wiącek.

02.04.2024 – Wtorek w oktawie Wielkanocy

17.00 +Mieczysława Twardo w 11 r.śm.

03.04.2024 – Środa w oktawie Wielkanocy 

17.00 +Tadeusza, Józefę, Wincentego Bałdowskich; Stanisława, Annę, Michała, Tadeusza, Henrykę Twardo. 

04.04.2024  – Czwartek w oktawie Wielkanocy 

17.00 w intencji Parafian. 

05.04.2024 – Piątek w oktawie Wielkanocy

17.00 +Tadeusza Baran, Martę, Władysława Baran.

06.04.2024 – Sobota w oktawie Wielkanocy 

17.00 +Ryszarda, Irenę, Wiktorię, Bolesława Buczyńskich; Jadwigę Kolińską; Cecylię, Kazimierę, Antoniego Gierczyńskich.

07.04.2024 – II Niedziela  Wielkanocy

09.00 w intencji Zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.

11.00 +Kazimierza w 11 r.śm., Barbarę, Zofię, Wacława, Władzia Dębskich.

17.00 +Bogusława Sakwa w 3 r.śm.

08.04.2024 – Poniedziałek – Zwiastowanie Pańskie 

17.00 dziękczynna w 80 r. urodzin Ryszarda z prośbą o Boże błogosławieństwo.

09.04.2024 – Wtorek  

17.00 +Władysława Matyjasiaka w 1 r.śm. 

10.04.2024 – Środa  

17.00 +Jadwigę, Antoniego Gocławskich; dziadków Gocławskich, Rucewiczów, Reppów, Jerzego Rucewicza, Zbigniewa Gocławskiego, Janinę Gocławską, Krzysztofa Pawlaka, c.r. Gocławskich, Pawlak.

11.04.2024  – Czwartek  

17.00 (rez.) 

12.04.2024 – Piątek  

17.00 (rez.)

18.00 +Rocha Tadeusza Składanek.

13.04.2024 – Sobota  

17.00 +Jadwigę, Antoniego, Stanisława, Czesława, Halinę Rutkowskich.

14.04.2024 – III Niedziela  Wielkanocy 

09.00 (rez.)

11.00 +Annę, Tadeusza, Ignacego Stępkowskich; c.r. Stępkowskich, Wójcik.

17.00 (rez.)