27.08.2023 – XXI Niedziela Zwykła
07.30 +Polikarpa i Bronisławę Trzaskoma.
09.00 +Halinę, Leona Dubskich.
11.00 w 25 r. ślubu Marzeny i Wojciecha Sztolsztajner; + Barbarę w 2 r.śm.,c.r. Wolskich, Golatów, Beszczyńskich, Sułkowskich, Jankowskich, Niemirskich, Leśniewskich, Dołęgowskich; dusze w czyśćcu cierpiące.
17.00 –

28.08.2023 – Poniedziałek – Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
17.00 w intencji Parafian.

29.08.2023 – Wtorek –Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
17.00 w intencji dusz czyśćcowych.

30.08.2023 –Środa
17.00 +Kazimierę w 12 r.śm., Tomasza, Józefa, Zbigniewa Szpala.

31.08.2023 – Czwartek
17.00 +Władysława w 16 r.śm., Zdzisławę Gierczyńskich; Piotra, Henrykę Witeska; Antoniego, Urszulę Łaniewskich.

01.09.2023 – Piątek
17.00 +Leona w 15 r.śm., Cecylię, Kazimierza, Franciszka Twardo; Tadeusza Bartosiewicza; Leokadię, Stanisława Barszczewskich; Stanisława Tytkowskiego; Dariusza Wróblewskiego; Krystynę, Stefana Szybowskich.
18.00 Msza ślubna: Konrad Smogorzewski-Zuzanna Skóra.

02.09.2023 – Sobota
16.00 +Tadeusza Oktaba – Msza po pogrzebie.
17.00 +Kazimierza Kwiatkowskiego w 21 r.śm., Jerzego, Stanisława, Hipolita, Matyldę Malanowskich; Bronisława, Leokadię Gierczyńskich.

03.09.2023 – XXII Niedziela Zwykła
07.30 +Józefa w r.śm., Walerię Trzaskoma; Janinę, Jana, Tadeusza Jakubowskich; Mirosława Bałdowskiego. 09.00 w intencji Zmarłych poleconych w wypominkach rocznych. 11.00 +Wiktora, Leokadię, Izabelę, Tadeusza Burza.
17.00 +Mieczyslawę w 14 r.śm., Zygmunta Gierczyńskich, Hannę Stępniak, c.r. Trzaskoma, Gierczyńskich.

04.09.2023 – Poniedziałek – Św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy i zakonnicy
08.00 w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.
17.00 +Stanisława w 28 r. śm., Mariannę, Andrzeja Trzaskoma, c.r. Oleksiak, Miętek.

05.09.2023 – Wtorek
17.00 w intencji Parafian.

06.09.2023 –Środa
17.00 +Stanisława, Barbarę Bożym, dziadków Bożym.

07.09.2023 – Czwartek
17.00 +Celinę Rutkowską.

08.09.2023 – Piątek -Narodzenie Najświętszej Maryi Panny
17.00 +Dominika, Grażynę Barszczewskich.

09.09.2023 – Sobota
16.00 Msza ślubna: Jakub Bziuk -Wiktoria Kosz.
17.00 +Aleksandra w 18 r.śm., Aleksandrę w 15 r.śm. Polak; Ryszarda, Mirosława, Jana, Józefa, Władysławę Bałdowskich.

10.09.2023 – XXIII Niedziela Zwykła
07.30 +Zdzisława w 13 r.śm., Edwarda Wiącek, Ryszarda, Mariannę Trzaskoma.
09.00 +Jadwigę, Tadeusza, Stanisławę, Józefa, c.r. Podłuckich.
11.00 +Andrzeja Burza w 3 r.śm.
17.00 +Stanisławę, Tadeusza, Wiesława, Janusza Wojciechowskch; c.r. Antosiewicz, Wojciechowskich.