25.02.2024 – II Niedziela Wielkiego Postu
09.00 +Janinę Szadura w 9 r.śm.
11.00 +Gabryela w 2r.śm., Janinę, Kazimierza, Józefa Kuska.
17.00 +Mariana, Juliannę, Henryka Twardo; Janinę, Piotra Smolińskich; c.r. Twardo, Smolińskich, Szmitrowskich.

26.02.2024 – Poniedziałek
17.00 +Dariusza w 9 r.śm., Stanisława, Janinę, Czesława Stolarskich; Antoniego, Feliksę Bożym; dziadków Bożym, Wojciechowskich.

27.02.2024 – Wtorek
17.00 +Zenona w 9 r.śm., Adelę, Julię, Władysławę, Jana Gągolewskich; Natalię, Stefana Śmiesznych; Halinę, Wacława Turczyńskich.

28.02.2024 – Środa
17.00 (rez.)

29.02.2024 – Czwartek
17.00 +Jana Janusza Kopeć w 1 r.śm.
18.00 +Szczepana Trzaskoma – Msza po pogrzebie.

01.03.2024 – Piątek
17.00 +Leszka w 25 r.śm., Marię, Józefa Wrzesińskich; Jarosława, Małgorzatę, Władysława Trzaskoma; Wandę, Wawrzyńca, Kazimierza Burza; Natalię Zalewską, Ewę, Stefanię, Ludwika Matlak.

02.03.2024 – Sobota
17.00 +Irenę, Jana, Andrzeja, Stanisława Kwiatkowskich; Jakuba, Janinę Kos; Jadwigę Plech.

03.03.2024 – III Niedziela Wielkiego Postu
09.00 w intencji Zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.
11.00 +Kazimierza Kwiatkowskiego, Jerzego, Stanisława, Hipolita, Matyldę Malanowskich; Bronisława, Leokadię Gierczyńskich; Ludwika, Marię Sosnowskich.
17.00 +Jadwigę w 7 r.śm., Henryka Smolińskich; Henryka Walczaka w 13 r.śm.

04.03.2024 – Poniedziałek – Św. Kazimierza, Królewicza
17.00 w intencji Parafian.

05.03.2024 – Wtorek
17.00 +Kazimierę, Wacława, Stanisławę, Józefa Afek; Bronisławę, Władysława Kowalik; Wandę, Leona Wrzesińskich.

06.03.2024 – Środa
17.00 +Jadwigę Wójcik w 1 r.śm., Ireneusza Kłos w 4 r.śm.

07.03.2024 – Czwartek
17.00 +Halinę, Ignacego Gałązka.

08.03.2024 – Piątek
17.00 (rez.)

09.03.2024 – Sobota
17.00 +Leokadię, Józefa, Jana Ciechowskich; c.r. Ciechowskich, Mróz.

10.03.2024 – IV Niedziela Wielkiego Postu
09.00 (rez.)
11.00 +Janinę Łomot; Zofię, Antoniego, Mariannę Zawadka; Stefanie, Stanisława Łomot; Bożenę, Antoninę, Mieczysława Mazur, Reginę Masłowską.
17.00 +Krystynę, Tadeusza, Zbigniewa, Kazimierza, Pawła Dubskich; Józefę Górską; Janinę, Kazimierza, Józefa, Gabryela Kuska; c.r. Dubskich, Goliasz, Kuska, Kuliś, Górskich.