18.02.2024 – I Niedziela  Wielkiego Postu

09.00 +Honorata w 26 r.śm., Zuzannę, Edmunda, Mieczysława Liwskich; Michalinę, Mirosława Trzaskoma; c.r. Liwskich.

11.00 +Jacka w 27 r.śm., Stefana, Jana Talarskich; Sabinę, Franciszka Witeska.

17.00 +Mirosława Komorowskiego, Mariana Burza.

19.02.2024 Poniedziałek

17.00 w intencji Parafian.

20.02.2024 – Wtorek

17.00 +Zofię, Wiktora Wiereska.

21.02.2024 – Środa

17.00 w intencji Parafian.

22.02.2024  – Czwartek

17.00 +Wiesławę w 4 r.śm., Henryka Kubit; Zofię, Stanisława Maciążek; Andrzeja, Tomasza Męcik.

23.02.2024 – Piątek

17.00 +Adama, Marię Nowak; dziadków Nowak, Ostafińskich; dusze w czyśćcu cierpiące.

24.02.2024 Sobota

17.00 o Boże błogosławieństwo dla Tymoteusza w 1 r.ur. oraz dla c.r.

25.02.2024 – II Niedziela  Wielkiego Postu

09.00 +Janinę Szadura w 9 r.śm.

11.00 +Gabryela w 2r.śm., Janinę, Kazimierza, Józefa Kuska.

17.00 +Mariana, Juliannę, Henryka Twardo; Janinę, Piotra Smolińskich; c.r. Twardo, Smolińskich, Szmitrowskich.

26.02.2024 Poniedziałek

17.00 +Dariusza w 9 r.śm., Stanisława, Janinę, Czesława Stolarskich; Antoniego, Feliksę Bożym; dziadków Bożym, Wojciechowskich.

27.02.2024 – Wtorek

17.00 +Zenona w 9 r.śm., Adelę, Julię, Władysławę, Jana Gągolewskich; Natalię, Stefana Śmiesznych; Halinę, Wacława Turczyńskich.

28.02.2024 – Środa

17.00 (rez.)

29.02.2024  – Czwartek

17.00 +Jana Janusza Kopeć w 1 r.śm.

18.00 +Szczepana Trzaskoma – Msza po pogrzebie.

01.03.2024 – Piątek

17.00 +Leszka w 25 r.śm., Marię, Józefa Wrzesińskich; Jarosława, Małgorzatę, Władysława Trzaskoma; Wandę, Wawrzyńca, Kazimierza Burza; Natalię Zalewską, Ewę, Stefanię, Ludwika Matlak.

02.03.2024 Sobota

17.00 +Irenę, Jana, Andrzeja, Stanisława Kwiatkowskich; Jakuba, Janinę Kos; Jadwigę Plech.

03.03.2024 – III Niedziela  Wielkiego Postu

09.00 w intencji Zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.

11.00 +Kazimierza Kwiatkowskiego, Jerzego, Stanisława, Hipolita, Matyldę Malanowskich; Bronisława, Leokadię Gierczyńskich; Ludwika, Marię Sosnowskich.

17.00 (rez.)