07.04.2024 – II Niedziela  Wielkanocy

09.00 w intencji Zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.

11.00 +Kazimierza w 11 r.śm., Barbarę, Zofię, Wacława, Władzia Dębskich.

17.00 +Bogusława Sakwa w 3 r.śm.

08.04.2024 – Poniedziałek – Zwiastowanie Pańskie 

17.00 dziękczynna w 80 r. urodzin Ryszarda z prośbą o Boże błogosławieństwo. 

09.04.2024 – Wtorek  

17.00 +Władysława Matyjasiaka w 1 r.śm. 

10.04.2024 – Środa  

17.00 +Jadwigę, Antoniego Gocławskich; dziadków Gocławskich, Rucewiczów, Reppów, Jerzego Rucewicza, Zbigniewa Gocławskiego, Janinę Gocławską, Krzysztofa Pawlaka, c.r. Gocławskich, Pawlak.

11.04.2024  – Czwartek  

17.00 modlitwa za Jacka i Jego rodzinę w intencjach Bogu wiadomych.

12.04.2024 – Piątek  

17.00 (rez.)

18.00 +Rocha Tadeusza Składanek.

13.04.2024 – Sobota  

17.00 +Jadwigę, Antoniego, Stanisława, Czesława, Halinę Rutkowskich.

14.04.2024 – III Niedziela  Wielkanocy 

09.00 (rez.)

11.00 +Annę, Tadeusza, Ignacego Stępkowskich; c.r. Stępkowskich, Wójcik.

17.00 +Czesławę w 5 r.śm., Władysława Piotrowskich; Mieczysława Krzyżanowskiego; c.r. Piotrowskich, Kado, Krzyżanowskich.

15.04.2024 – Poniedziałek

17.00 +Stanisława w 12 r.śm., Michała, Zofię, Michała, Marię, Stanisława, Mieczysława Hojny.

18.00 +Stefana Drabek – Msza po pogrzebie.

16.04.2024 – Wtorek  

17.00 (rez.) 

17.04.2024 – Środa  

17.00 (rez.)

18.04.2024  – Czwartek  

17.00 +Ryszarda w 15 r.śm., Mariana Trzaskoma; Stanisława, Mariannę Trzaskoma, Zdzisława Wiącek.

19.04.2024 – Piątek  

17.00 +Hannę Liwską w 4 r.śm.

20.04.2024 – Sobota  

17.00 +Stanisławę Burza w 14 r.śm., Henryka w 23 r.śm.; Krzysztofa Bożym w 9 r.śm., Czesława, Mariannę, Andrzeja Burza; Tadeusza, Mariana, Aleksandrę, Andrzeja Bożym; Ryszarda Sulima, Piotra Ziemaka; dziadków Kałęckich.

21.04.2024 – IV Niedziela  Wielkanocy 

09.00 +Walerię w 33 r.śm., Józefa Trzaskoma; Jana, Janinę, Tadeusza Jakubowskich; Mirosława Bałdowskiego.

11.00 +Leona, Cecylię, Kazimierza, Franciszka Twardo; Tadeusza Bartosiewicza, Leokadię, Stanisława Barszczewskich; Stanisława Tytkowskiego, Dariusza Wróblewskiego, Krystynę, Stefana Szybowskich.

17.00 +Helenę, Władysława, Henrykę, Stanisława Pieńkos; Dorotę Zielińską; Marcina, Stanisława Ścibor.