1. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do dyspozycji ks. Andrzeja na rzecz kościoła na Ukrainie.
  2. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – uroczystość Rocznica Poświęcenia Kościoła; we wtorek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy; w środę – wspomnienie św. Aniołów Stróżów; w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w piątek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu; w sobotę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
  3. Październik jest w szczególny sposób poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Różaniec jest modlitwą, która swe początki ma prawdopodobnie już w średniowieczu i poprzez rozważanie poszczególnych tajemnic za pośrednictwem Matki Bożej kierowana jest do samego Pana Jezusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w dni powszednie i w niedziele po mszy świętej o godz. 17.00. w sposób szczególny zapraszamy dzieci dla których będzie specjalny konkurs.
  4. W najbliższy czwartek z racji pierwszego czwartku miesiąca po mszy świętej o godz. 17.00 i nabożeństwie różańcowym godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych oraz o zachowanie istniejących.
  5. W najbliższy piątek – pierwszy piątek miesiąca. Z tej racji ksiądz uda się z posługą sakramentalną do osób chorych i starszych w ich domach od godz. 9.00. W tym dniu adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 20.00 z okazją do spowiedzi.
  6. Kandydaci do bierzmowania przychodzą na adorację od godz. 19.00 i zostają na spotkanie po jej zakończeniu.
  7. Przypominam że do końca kwietnia przyszłego roku w niedziele nie będzie mszy świętej o godz. 7.30. Pozostałe msze święte bez zmian.
  8. W przyszłą niedzielę taca na Dom Świętej Siostry Faustyny.
  9. W przyszłą niedzielę, 6 października, na mszy świętej o godz. 11.00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii świętej. Po mszy świętej spotkanie dla rodziców tych dzieci.
  10. Zachęcam do czytania naszych wiadomości i prasy katolickiej.