1. W liturgii w najbliższym tygodniu: w piątek – wspomnienie św. Antoniego, opata.
2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej w minionym tygodniu.
3. Podziękowanie dla dzieci z naszej szkoły, które w ubiegłą niedzielę brały udział w przedstawieniu jasełkowym w naszym kościele. Składam również podziękowanie dla p. Twardo, p. Tomaszewskiej i p. Kownackiej za przygotowanie dzieci i towarzyszenie im w występie.
4. W dniu dzisiejszym po mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu zespołu tanecznego Promyki. Zapraszamy.
5. Trwa wizyta duszpasterska nazywana kolędą. Proszę zapoznać się z planem kolędy w naszych Wiadomościach Parafialnych lub na stronie internetowej w zakładce Ogłoszenia. Do kolędy przygotowujemy stół nakryty obrusem, a na nim krzyż i świece oraz wodę święconą. Jest to dobra okazja, aby skorzystać z możliwości bezpośredniej rozmowy z proboszczem, zadania pytań czy też wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości. Mile widziane są propozycje dotyczące funkcjonowania parafii w najbliższym roku i dalszej przyszłości. Jeśli z jakiś powodów wyznaczony termin wizyty duszpasterskiej koliduje z różnymi państwa zajęciami można umówić się w innym dogodnym terminie.
6. Zachęcam do czytania naszych wiadomości i prasy katolickiej.