1. W liturgii w najbliższym tygodniu: w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  2. Podziękowanie dla rodziców i opiekunów dzieci, którzy przybyli z dziećmi na mszę świętą rozpoczynającą nowy rok szkolny. To dobrze, że troszczą się oni o właściwy wybór wartości duchowych dla swoich dzieci.
  3. W najbliższy piątek 13 dzień miesiąca. O godz. 19.00 msza święta w intencji rodzin i Nabożeństwo Fatimskie, na które przychodzimy ze świecami.
  4. W dniu dzisiejszym taca na utrzymanie Seminarium Duchownego, a po mszach świętych zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  5. W przyszłą niedzielę, 15 września, zapraszam na mszę świętą o godz. 11.00 rodziców z dziećmi, które rozpoczną swoje przygotowanie do przyjęcia po raz pierwszy sakramentu pokuty i eucharystii.
  6. Również w przyszłą niedzielę zapraszam na godz. 17.00 rodziców wraz z kandydatami do bierzmowania, którzy swoje przygotowanie rozpoczęli w zeszłym roku.
  7. Zachęcam do czytania naszych wiadomości i prasy katolickiej.