1. W dniu dzisiejszym taca na Dom Świętej Siostry Faustyny.
  2. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  3. Rozpoczęliśmy miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny.
  4. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg. Maryja w objawieniach często zachęcała, abyśmy odmawiali różaniec. Przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki, biorąc do rąk różaniec, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata.
  5. Pamiętajmy i przypominajmy innym, że za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny. Korzystajmy z tych duchowych dobrodziejstw, jakimi Kościół może nas obdarzyć. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w dni powszednie i w niedziele po mszy świętej o godz. 17.00. W sposób szczególny zapraszamy dzieci dla których będzie specjalny konkurs.
  6. Informacja dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i ich rodziców o spotkaniach. Dziś po mszy świętej o godz. 17.00 – grupa p. Marcina; 13 października po mszy świętej o godz. 17.00 – grupa p. Dominika i p. Anny;
    27 października po mszy świętej o godz. 17.00 – wszystkie grupy.
  7. Przypominam że do końca kwietnia przyszłego roku w niedziele nie będzie mszy świętej o godz. 7.30. Pozostałe msze święte bez zmian.
  8. Przy ołtarzach bocznych wyłożone są kartki do wypisania na wypominki jednorazowe i roczne.
  9. Zachęcam do czytania naszych wiadomości i prasy katolickiej.