1. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – uroczystość Objawienie Pańskie.
2. Ofiary składane na tacę 6 stycznia przeznaczone są na misje.
3. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej w minionym tygodniu.
4. W dniu dzisiejszym po mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się w naszym kościele przedstawienie jasełek. Będą występowały dzieci z naszej szkoły podstawowej. Zapraszamy.
5. W niedzielę 12 stycznia po mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu zespołu tanecznego Promyki. Zapraszamy.
6. Trwa wizyta duszpasterska nazywana kolędą. Proszę zapoznać się z planem kolędy w naszych Wiadomościach Parafialnych lub na stronie internetowej w zakładce Ogłoszenia. Do kolędy przygotowujemy stół nakryty obrusem, a na nim krzyż i świece oraz wodę święconą. Jest to dobra okazja, aby skorzystać z możliwości bezpośredniej rozmowy z proboszczem, zadania pytań czy też wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości. Mile widziane są propozycje dotyczące funkcjonowania parafii w najbliższym roku i dalszej przyszłości. Jeśli z jakiś powodów wyznaczony termin wizyty duszpasterskiej koliduje z różnymi państwa zajęciami można umówić się w innym dogodnym terminie.
7. Zachęcam do czytania naszych wiadomości i prasy katolickiej.