1. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa; w sobotę – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  2. W dniach od 1 do 8 listopada włącznie codziennie można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  3. Podziękowanie za wspólną modlitwę różańcową w naszym kościele. Szczególne podziękowanie pod adresem dzieci i ich rodziców za piękną modlitwę i wytrwałość.
  4. We wtorek trwały prace związane z przygotowaniem podstawy pod krzyż misyjny. W związku z tym składam podziękowanie dla następujących osób:
    Piotr Wardak – za wykopanie dołu pod krzyż;
    p. Mieczysław Twardo za wywóz ziemi;
    p. Tadeusz Składanek, p. Tomasz Wojciechowski, p. Ryszard Twardo za pracę fizyczną,
    p. Grzegorz Zbroch wraz z pracownikami za przygotowanie konstrukcji stalowej do umocowania krzyża oraz za ofiarowanie kilku metrów sześciennych betonu, którym zalaliśmy konstrukcję.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  6. Informacja dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i ich rodziców o spotkaniach.
    grupa p. Dominika: 17.11.; 24.11;
    grupa p. Marcina: 10.11.; 24.11;
    grupa p. Anny: 10.11.; 24.11.
    Młodzież przybywając na spotkanie ma mieć swój egzemplarz Pisma Świętego (Stary i Nowy Testament).
  7. Przy ołtarzach bocznych wyłożone są kartki do wypisania na wypominki roczne.
  8. Zachęcam do czytania naszych wiadomości i prasy katolickiej.