1. W dzisiejszą niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie nazywane Matki Bożej Gromnicznej. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na utrzymanie zakonów klauzurowych. W zakrystii są do nabycia gromnice.
2. W liturgii w najbliższym tygodniu: w środę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy; w czwartek – wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
3. W najbliższy czwartek po mszy świętej z racji pierwszego czwartku miesiąca godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich. W tym dniu nie będzie comiesięcznej wizyty z posługą sakramentalną u chorych i starszych w parafii.
4. W najbliższy piątek z racji pierwszego piątku miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do 20.00 z przerwą na mszę świętą. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej w minionym tygodniu.
6. W tym tygodniu została przerwana wizyta duszpasterska nazywana kolędą w związku z chorobą ks. Proboszcza. Być może zostanie wznowiona po niedzieli 9 lutego.
7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania: Grupa p. Anny i p. Marcina – 02 lutego. Spotkania po mszy o godz. 17.00. Na swoje spotkania młodzież przynosi egzemplarz Pisma świętego.
8. Zachęcam do czytania naszych wiadomości i prasy katolickiej.