1. W liturgii w najbliższym tygodniu: we wtorek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; w sobotę – wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera.
  2. W dniu jutrzejszym o godz. 8.00 msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Modlić się będziemy w intencji uczniów, rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz pracowników oświaty, aby ten nowy rok szkolny był dla nich czasem, w którym doświadczą pomocnych łask Ducha Świętego.
  3. 5 września w czwartek, z racji pierwszego czwartku miesiąca, po mszy świętej o godz. 17.00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań oraz o zachowanie istniejących.
  4. W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 9.00 ksiądz uda się z posługą sakramentalną do osób chorych i starszych. Od godz. 16.00 do 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie okazja do skorzystania z sakramentu pokuty. Młodzież, przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania przychodzi na godz. 19.00.
  5. W przyszłą niedzielę taca na utrzymanie Seminarium Duchownego.
  6. Przyjmowanie intencji na przyszły rok rozpocznie się w dniu jutrzejszym w kancelarii na plebanii od godz. 14.00.
  7. Zachęcam do czytania naszych wiadomości i prasy katolickiej.