29.05.2022 – VII Niedziela Wielkanocy, Wniebowstąpienie Pańskie
07.30 +Jana, Sabinę Grabowskich; Józefa, Cecylię Kado; dziadków Grabowskich, Miętek, Kado.
09.00 +Zbigniewa Gocławskiego w 1 r. śm.
11.00 +Tadeusza Dębskiego, Mariannę, Ludwika Dubskich.
17.00 +Franciszka, Barbarę, Kazimierza, Krzysztofa Kowalskich; Beatę Ceglarek.

30.05.2022 – Poniedziałek
17.00 +Anielę Jachniewicz.

31.05.2022 – Wtorek – Nawiedzenie N.M.P.
17.00 dziękczynna za dar życia i szczęśliwe narodziny córeczki Poli.

01.06.2022 – Środa – św. Justyna
17.00 dziękczynno-błagalna w intencji dzieci i wnuków w naszej parafii.

02.06.2022 – Czwartek
17.00 +c.r. Wysockich, Puchalskich, Denis, Radźko.

03.06.2022 – Piątek
17.00 +Kazimierza, Irenę, Czesława Lorenc, c.r. Lorenc.

04.06.2022 – Sobota
17.00 +Dionizego w 12 r. śm., Lucynę, dziadków Barszczewskich, Wacława, Halinę Gardłowicz.
05.06.2022 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

07.30 w intencji mieszkańców sołectwa Topolina.
09.00 +Mariannę w 16 r. śm., Tadeusza w 11 r. śm., Edwarda w 1 r. śm., Zdzisława w 2 r. śm. Dąbrowskich; Renatę, Małgorzatę w 3 r. śm. Sobolewską; Józefa Pyrzyńskiego.
11.00 +Jadwigę, Wincentego, Tadeusza Baran.
17.00 +Grażynę, Dominika Barszczewskich.

06.06.2022 – Poniedziałek – N.M.P. Matki Kościoła
17.00 o Boże błogosławieństwo w 1 r. ślubu Anity i Filipa Beszczyńskich.

07.06.2022 – Wtorek
17.00 o Boże błogosławieństwo dla Anity i Filipa w 1 r. ślubu.

08.06.2022 – Środa – św. Jadwigi Królowej
17.00 dziękczynno-błagalna w 36 r. święceń kapłańskich ks. Piotra.

09.06.2022 – Czwartek – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
17.00 +Jerzego Malanowskiego (intencja sąsiadów Ciechowskich).

10.06.2022 – Piątek
17.00 +Mirosławę, Henryka Błońskich, Jana Tomaszewskiego, Marię, Jerzego, Ludwikę, Stanisława.

11.06.2022 – Sobota
17.00 +Jadwigę, Jana, Hannę, Roberta, Jarosława Burza.

12.06.2022 – Niedziela Najświętszej Trójcy

07.30 + Bogdana Ziułkowskiego w 18 r. śm., Jadwigę, Józefa Pośmiechowicz, Beatę Seroczyńską; Bronisławę, Feliksa Oleksiak; Leokadię, Mariana Ziułkowskich.
09.00 + Piotra Ziemak w 1 r. śm., Aleksandrę, Mariana, Andrzeja, Tadeusza, Krzysztofa Bożym; Stanisława, Bronisławę, Jadwigę Ziemak.
11.00 + Jana Dubskiego w 3 r. śm., Franciszkę, Aleksandra Perzyńskich; Wandę Dubską, Stanisławę, Jana Dubskich.
17.00 o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Oskara w 18 r. ur.