23.02.2020 – Niedziela
09.00 – śp. Honorata /22 rocz. śm./, Zuzanny, Edmunda, Mieczysława Liwskich, cr. Liwskich, Pańczyk.
11.00 – śp. Janiny /10 rocz. śm./, Mariana Dubskich, dziadków Dubskich, Miętek.
17.00 – śp. Krystyny, Zygmunta Drabek.
24.02.2020 – Poniedziałek
17.00 – O łaskę zdrowia dla Eli.
25.02.2020 – Wtorek
17.00 – śp. Eugeniusza /45 rocz. śm./, Eugenii, Jerzego Szafrańskich, Apolonii, Tadeusza, Lecha Drabek, Jolanty Piaseckiej.
17.30 – Dziękczynno-błagalna w intencji Iwony i Krzysztofa Zubel.
26.02.2020 – Środa Popielcowa
09.00 – śp. Marii, Nikodema Stankiewicz.
17.00 – śp. dusze w czyśćcu cierpiące.
19.00 – śp. Zenona /5 rocz. śm./, Jana, Julii, Dionizego Gągolewskich, Natalii, Stefana Śmieszny.
27.02.2020 – Czwartek
17.00 – śp. Jadwigi Zubel, Heleny, Józefa Małek.
28.02.2020 – Piątek
17.00 – śp. Jadwigi /3 rocz. śm./, Henryka Smolińskich.
19.00 – DROGA KRZYŻOWA
29.02.2020 – Sobota
17.00 – śp. Stanisławy, Kazimierza Pietrzak, Mieczysława Afek, Lidii, Wacława, Adama Kwiatkowskich, cr. Bożym, Pietrzak, Afek.
01.03.2020 – Niedziela
09.00 – W intencji zmarłych poleconych modlitwie w WYPOMINKACH ROCZNYCH /5/.
11.00 – śp. Kazimierza Karkowskiego, Kazimierza Wilczek, cr. Karkowskich, Trzaskoma, Wilczek, Ambroziewicz, Pałac, Wrzesińskich.
16.15 – GORZKIE ŻALE
17.00 – śp. Genowefy /2 rocz. śm./, Czesława, Waldemara, Krzysztofa Bilińskich, cr. Bilińskich, Słupek.
02.03.2020 – Poniedziałek
17.00 – śp. Jana, Franciszki, Aleksandra, Stanisława, Wandy Dubskich.
03.03.2020 – Wtorek
17.00 – śp. Ignacego, Władysławy Młynarek.
04.03.2020 – Środa
17.00 – śp. Kazimierza Kwiatkowskiego, Stanisława Malanowskiego, dziadków Malanowskich, Gierczyńskich, Martę Cieślińską.
05.03.2020 – Czwartek
17.00 – śp. Grażyny Bałdowskiej /2 rocz. śm./.
06.03.2020 – Piątek
17.00 – śp. Władysławy /2 rocz. śm./, Mieczysława Zielińskich, Krystyny, Józefa, Jana Wojciechowskich.
19.00 – DROGA KRZYŻOWA
07.03.2020 – Sobota
16.00 – śp. Dionizego /2 rocz. śm./, Leokadii, Jana Barszczewskich, Marka Kostrzewa, cr. Barszczewskich, Szymańskich.
17.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Piotra i Michaliny z racji rocznicy urodzin.
17.30 – Dziękczynno-błagalna w 2 rocznicę urodzin Hanny i o łaskę zdrowia dla rodziców.
08.03.2020 – Niedziela
09.00 – śp. Kazimiery, Wacława, Stanisławy, Józefa Afek, Bronisławy, Władysława Kowalik, Wandy, Leona Wrzesińskich.
11.00 – śp. Józefa Zbroch /7 rocz. śm./.
16.15 – GORZKIE ŻALE
17.00 – śp. Krystyny, Kazimierza, Zbigniewa, Tadeusza, Pawła Dubskich, Józefy Górskiej, Kazimierza, Janiny, Józefa Kuska, cr. Dubskich, Goliasz, Kuska, Kuliś.