15.09.2019 – Niedziela

07.30 – śp. Rozalii, Michała Golias.

09.00 – śp. Sławomira, Tadeusza, Marianny, Pawła Dubskich, Kornelii, Franciszka Skłudzkich.

11.00 – śp. Bronisława, Leokadii Gierczyńskich, Marty Cieślińskiej, Stanisława Malanowskiego.

17.00 – śp. Franciszka Witeska /2 rocz. śm./, Jacka Talarskiego.

16.09.2019 – Poniedziałek

17.00 – śp. Alicji Pogorzelskiej i za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.30 – Dziękczynno-błagalna w rocznice urodzin Beaty, Andrzeja, Zofii i Marii.

17.09.2019 – Wtorek

17.00 – śp. Andrzeja Suskiego /2 rocz. śm./.

18.09.2019 – Środa

17.00 – O błogosławieństwo Boże dla Pawła w 8 rocznicę urodzin.

19.09.2019 – Czwartek

17.00 – śp. Stanisławy, Tadeusza, Janusza Wojciechowskich, cr. Wojciechowskich, Antosiewicz.

20.09.2019 – Piątek

15.30 – ślub: Danuta Starzyńska i Adam Czerniakowski.

17.00 – Dziękczynno-błagalna w 4 rocznicę urodzin Gabrieli.

21.09.2019 – Sobota

17.00 – śp. Ryszarda /18 rocz. śm./, Wiktorii, Bolesława Buczyńskich, Jadwigi Kolińskiej, Cecylii, Kazimiery, Antoniego Gierczyńskich.

22.09.2019 – Niedziela

07.30 – śp. Tomasza, Reginy, Henryka Gągolewskich, Zdzisława Cieślińskiego.

09.00 – śp. Edwarda /25 rocz. śm./, Elżbiety, Kazimierza, Katarzyny, Aleksandra Trzaskoma, Anny, Władysława Wodyńskich, Czesławy, Franciszka Szemplińskich.

11.00 – śp. Mariana /7 rocz. śm./, Janiny Dubskich, dziadków Dubskich, Miętek.

17.00 – śp. Ireny, Franciszka, Jana, Weroniki Sierawskich, Ryszarda Trzaskoma, Zdzisława Wiącek.

23.09.2019 – Poniedziałek

17.00 – Dziękczynno-błagalna w 4 rocznicę urodzin Barbary.

24.09.2019 – Wtorek

17.00 – śp. Krystyny /15 rocz. śm./, Ryszarda, Roberta Stanisławskich, Bronisławy, Stanisława, Stefanii Jędraszko, Alfredy Telmer.

25.09.2019 – Środa

17.00 – śp. Aliny Krysiak, Michaliny, Jana Kałeckich.

26.09.2019 – Czwartek

17.00 – śp. Krystyna, Lucjana Kostrzewa.

27.09.2019 – Piątek

17.00 – śp. Ewy, Jana, Anieli, Waldemara Molińskich, Marii, Antoniego Wojciechowskich, Julianny, Piotra, Tadeusza Wrzesińskich.

28.09.2019 – Sobota

17.00 – śp. Wacława, Kazimiery, Stanisławy, Józefa Afek, Bronisławy, Władysława Kowalik, Wandy, Leona Wrzesińskich.

29.09.2019 – Niedziela

07.30 – śp. Zygmunta, Stanisławy, Dariusza Mańk, Krystyny Cieślińskiej.

09.00 – śp. Władysława Kowalskiego.

11.00 – Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Anny i Roberta Bawor.

17.00 – śp. Sławomira Dubskiego /8 rocz. śm./.