13.10.2019 – Niedziela

09.00 – śp. Jadwigi, Henryka Smolińskich, dziadków Gąsiorowskich, Smolińskich.

11.00 – śp. Tadeusza, Sławomira, Marianny, Pawła Dubskich, Kornelii, Franciszka Skłudzkich.

17.00 – W intencji rodzin i NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

14.10.2019 – Poniedziałek

17.00 – śp. Jadwigi Kolińskiej, Ryszarda Buczyńskiego, cr. Buczyńskich, Gierczyńskich.

15.10.2019 – Wtorek

17.00 – śp. Jadwigi, Józefa Pośmiechowicz, Beaty Seroczyńskiej, Bronisławy, Feliksa Oleksiak, Bogdana Ziułkowskiego.

16.10.2019 – Środa

17.00 – O błogosławieństwo Boże dla Jadwigi.

17.10.2019 – Czwartek

17.00 – śp. Marty, Adama, Ewy Pogorzelskich, cr. Powierza.

18.10.2019 – Piątek

17.00 – śp. Adeli /8 rocz. śm./, Władysława Witeska, cr. Witeska, Stanisława Kowalik, cr. Kowalik.

19.10.2019 – Sobota

17.00 – Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Barbary i Mirosława Chojnowskich.

20.10.2019 – Niedziela

09.00 – śp. Władysławy /10 rocz. śm./, Czesława, Jana, Wiesława Bożym, Mirosława Bałdowskiego, dziadków Bożym, Grzybowskich.

11.00 – śp. Ryszarda /2 rocz. śm./, Mirosława, Grażyny, Jana, Józefa, Władysławy Bałdowskich, Aleksandry, Aleksandra Polak.

17.00 – śp. Józefa, Eugenii, Eugeniusza Miklaszewskich, Aliny Jakubowskiej, dziadków Miklaszewskich, Trojanowskich.

21.10.2019 – Poniedziałek

17.00 – Dziękczynno-błagalna w 4 rocznicę ślubu Bartłomieja i Bernadetty Kockich.

22.10.2019 – Wtorek

17.00 – śp. Janusza Wojciechowskiego /8 rocz. śm./, cr. Wojciechowskich, Wiereska.

23.10.2019 – Środa

17.00 – śp. Krystyny, Zygmunta Drabek, Krystyny, Walentego Nowakowskich.

24.10.2019 – Czwartek

17.00 – Dziękczynno-błagalna w 8 rocznicę urodzin Gabrieli.

18.00 – śp. Jana Burza.

25.10.2019 – Piątek

17.00 – O łaskę nawrócenia i wszelkie potrzebne łaski dla Andrzeja w rocznicę urodzin.

26.10.2019 – Sobota

17.00 – Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Krzysztofy i Grzegorza Szafrańskich.

27.10.2019 – Niedziela

09.00 – śp. Zygmunta /14 rocz. śm./, Mieczysławy Gierczyńskich, Hanny Stępniak, cr. Gierczyńskich, Trzaskoma.

11.00 – śp. Tadeusza, Józefy, Wincentego Bałdowskich, Stanisława, Anny, Michała, Tadeusza, Henryki Twardo.

17.00 – śp. Jadwigi, Jana, Hanny, Roberta, Jarosława Burza.