1. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; we wtorek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika; w środę – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski; w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej.
  2. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  3. Informacja dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i ich rodziców o spotkaniach.
    grupa p. Dominika: 17.11.; 24.11;
    grupa p. Marcina: 10.11.; 24.11;
    grupa p. Anny: 10.11.; 24.11.
    Młodzież przybywając na spotkanie ma mieć swój egzemplarz Pisma Świętego (Stary i Nowy Testament).
  4. Podziękowanie dla osób, które zaniosły do wszystkich domów w naszej parafii zaproszenia do udziału w naszych pierwszych w historii Misjach Parafialnych.
  5. Przy ołtarzach bocznych wyłożone są kartki do wypisania na wypominki roczne.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
  7. Zachęcam do czytania naszych wiadomości i prasy katolickiej.